TEMİZLİK HİZMETLERİ

İşletmeler, globalleşmenin getirdiği rekabet baskısıyla stratejilerini devamlı gözden geçirmek, ürün ve hizmetleri için yenilikler tasarlamak, tüm gelişmeleri takip edip uygulamak durumundadırlar. Bu rekabet ortamında, temel yeteneklerine odaklanmak, yeni bakış açıları geliştirmek ve verimliliklerini artırmak için dış kaynak kullanımına sıklıkla başvurmaktadırlar.

BSA Tesis Yönetimi Hizmetleri, sektördeki 30 yıllık tecrübesi, güvenilir, etkin, sürdürülebilir, insan sağlığı ve çevre bilinci yüksek çalışma yöntemleriyle sektöre farklı bir bakış açısı getirmektedir. Teknolojik altyapımızla fayda maksimizasyonu sağlar, iş ortaklarımıza çözüm üretir, dezenfeksiyon etkili kimyasallar sayesinde bulaş riskiyle etkin şekilde mücadele ederiz.

Eğitim Kurumları

Çalışma ortamının temizlik, düzen ve hijyeni; motivasyon, konsantrasyon ve çalışma isteğinin artmasına yardımcı olur. Düzenli, temiz ve hijyenik alanlarda öğrenciler konsantre, çalışanlar üretken ve misafirler mutludur.

Sağlık Kuruluşları

Sağlık kuruluşlarının temiz ve hijyenik tutulması hasta güvenliği açısından çok önemlidir. Hijyen planının enfeksiyon risk düzeyine göre hazırlanması, çapraz bulaşmanın önlenmesi ve enfeksiyon riskinin ortadan kaldırılması için gereklidir. Yani sadece temizlemek yetmez, dezenfeksiyon da gerekir!

Endüstriyel Tesisler

Temizlik hizmetlerinin idaresi, işletmelerin temel faaliyetlerine odaklanmasına engel olmaktadır. Outsource çözüm ortaklığı, uygun işgücü, makine, ekipman ve kimyasal ürünler sayesinde hizmet etkin, verimli ve devamlı şekilde sağlanmaktadır. Üretim temiz ve hijyenik bir ortamda devam eder...

Ofis ve İş Merkezleri

Rutin şekilde temizlenen, düzenli ve hijyenik çalışma ortamı motivasyon eksikliği ve iş kaybını engeller, iş kazası risklerini önlemeye yardımcı olur. Temiz ve düzenli ortamlarda verimlilik artar, stres seviyeleri düşer ve kaza riski azaldığından iş güvenliği sağlanır.

AVM ve Yaşam Merkezleri

Misafir trafiğinin yoğun olduğu alışveriş ve yaşam merkezlerinde; iyi organize olmuş, konusunda uzman ekip, makine, ekipman, uygun kimyasal ürünler sayesinde ortam temiz ve hijyeniktir.