BİZ KİMİZ?
Türkiye’nin önemli markalarına hizmet veren BSA Şirketler Grubu 25 yılı aşkın tecrübesiyle temizlik, çamaşırhane hizmetleri, teknik bakım ve onarım, peyzaj, ofis destek, personel tedariki, bordro hizmetleri ve yönetim danışmanlığı gibi kurumların asli faaliyetlerinin dışında kalan ve outsource edilebilen hizmetlerine yönelik profesyonel çözümler sunmaktadır.

Tüm proseslerimizde doğal kaynakların verimli ve sürdürülebilir kullanımını esas alır, çevreye duyarlı çalışmalar yürütürüz. Süreçlerin kusursuz olmadığını bilir ve her sürecin iyileştirilmeye ihtiyaç duyduğuna inanırız. Sürekli iyileştirme anlayışımızla, tüm metotlarımızın olabildiğince efektif ve etkili sonuçlar üretilebilmesi adına çalışmalar gerçekleştiririz.

Profesyonel, disiplinli ve kaliteyi ön planda tutan bir ekibiz. Sahip olduğumuz bilgi birikimine rağmen aldığımız performans geliştirici eğitimler sayesinde gelişim yolculuğumuza devam ediyoruz…

VİZYONUMUZ
Sektördeki payını sürekli arttırarak standartlarını kendi belirleyen, yarattığı farklılık ve sunduğu kaliteli hizmetleri ile akla gelen ilk ve tek firma olmak.

MİSYONUMUZ

Teknolojik yenilikleri takip eden ve uygulayan, çevre bilinci, etik değerleri, güvenilirliği ve kaliteli hizmetleri ile sektördeki değerini sürekli artıran, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini üst seviyede karşılayan, referans bir kurum olmak.