DESTEK HİZMETLER

BSA, entegre tesis yönetimi faaliyetleri kapsamında bahçe, havuz bakımı, çamaşırhane hizmetleri, ikram/servis hizmetleri, resepsiyon gibi hizmetler için tek şirketten dış kaynak kullanımına yardımcı olmaktadır. Müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda tesis hizmetlerini bütünleşik şekilde sağlamaktayız.

BSA-peyzaj

Doğa, insanların psikolojik ve fiziksel sağlıkları açısından çeşitli faydalar sağlayabilir. Bu nedenle kentleşme ve doğal yaşam alanlarının günlük yaşamdan uzaklaşması pek çok bilimsel araştırmanın ortaya çıkmasına neden olmuştur. Günümüzde doğaya en yakın olduğumuz bahçelerin bakımı uzmanlık, deneyim ve özen istemektedir. BSA, mevsimsel bakımlar, temizlik, bitki türüne özel bakım, ilaçlama başta olmak üzere tüm tüm bahçe bakımı hizmetlerini sağlamaktadır.

BSA_HAVUZ

Düzenli havuz temizliği ve bakımı kullanıcılarının sağlığını önemli ölçüde etkilemektedir. Bu bakımların alanında uzman ve güvenilir şirketlerce yapılması hem sağlıklı hem de göze hitap eden bir tesise sahip olunmasını sağlar. BSA, havuz bakımı ve temizliğinin yanı sıra ph değeri ölçümleri, su analizi, insan sağlığına uygun kimyasal ürün temini ve kullanımı konularında çözüm sağlamaktadır.

BSA-ÇAMAŞIRHANE

BSA çamaşır yıkama hizmetleri, yıkama miktarı yüksek, periyotu sık ve özellikli işlem gerektiren hastane, yurt, otel, restoran vb. kuruluşlara yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Tekstil ürünler toplanır, gruplanır, yıkanır, ütülenir, paketlenir ve dağıtımı yapılır. Tüm işlemler enfeksiyon risk protokollerine uygun ve hijyenik şekilde yürütülür. Sağlık kuruluşlarında temiz ve kirli tekstiller çapraz bulaşma önlenecek şekilde depolanır.

BSA-RESEPSİYON

Resepsiyon ve danışma hizmetleri, tesisinizin vitrini konumundadır. Misafirleriniz ilk izlenimlerini bu bölümde edinirler. BSA, güler yüzlü, çözüm odaklı, alanında uzman ve deneyimli personelleriyle misafirlerinizin doğru bilgi ve yönlendirmeye erişmesine olanak sağlamaktadır.

BSA-BORDRO

Bordro Hizmetleri, işletmelerin en duyarlı olduğu konularındadır. Değişen kanun ve yönetmeliklerin takibi ve bu takip eksikliğinin getirdiği riskler nedeniyle bordro hizmetleri dış kaynak kullanımın sık olduğu alanlardandır. BSA bordro hizmetleri, işletmelerin operasyonel maliyetlerini azaltmaktadır. İşe giriş-çıkış işlemleri, maaş, fazla mesai, prim, borç, avans, BES, icra kesintileri, ikramiye, yemek, ulaşım, yakıt, gıda, giyim vb. sosyal yardımlar hesaplanır, bordrolar hazırlanır, kıdem, ihbar hesaplamaları, aylık bildirgeler, SGK, İŞKUR ve tüm resmi kurum yazışmaları, engelli personel kontenjan tespiti, izin, devamsızlık, rapor, iş kazası takibi gibi tüm özlük işlemleri yüksek gizlilik standartları uygulanarak gerçekleştirilmektedir.

BSA-DANIŞMANLIK

BSA, faaliyet alanı ile ilgili ihale hazırlığı, outsource şirket seçimi, personel, ürün, makine, ekipman tespiti, teknik şartname ve sözleşme hazırlığı, şartname ve sözleşmelere uygunluğun kontrolü gibi yönetsel, teknik, finansal hizmet danışmanlığı ve konusu ile ilgili tüm etüt, araştırma, tasarım, fizibilite çalışmalarını yürütmektedir. Amacımız, dış kaynak kullanımıyla hizmet satın alan veya almak isteyen işletmelere rehberlik etmektir.