Biz Kimiz

1994 yılından bugüne Türkiye’nin önemli markalarına temizlik hizmeti veren BSA GRUP konusunda uzman bir firmadır. Uzun yıllara dayanan tecrübesi, iş disiplini, “zaman” kavramının anlam ve değerini bilen profesyonel ekibi, güçlü operasyon hizmeti ve %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla BSA GRUP, profesyonel temizlikle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

VİZYONUMUZ;

Sektördeki payını sürekli arttırarak standartlarını kendi belirleyen, yarattığı farklılık ve sunduğu kaliteli temizlik hizmetiyle akla gelen ilk ve tek firma olmak.

MİSYONUMUZ ;

Yenilikleri takip eden ve uygulayan, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun, çevreye duyarlı, kaliteli, hijyenik temizlik hizmeti sunan, etik değerleri ve güvenilirliğiyle sektöre kattığı değeri sürekli artıran referans bir kurum olmak.

 
 

Merhaba,

Tesis hizmetleri konusunda 20 yılı aşkın süredir profesyonel çözümler üretiyoruz. Sektörde yaşanan gelişmelerle birlikte bugün birçok kurum, tesis temizliği ve yönetimi konusunda uzman şirketlerden profesyonel yardım almaktadır.

BSA GRUP olarak, hijyenik çalışma ortamı yaratan, personel temini ve yönetimi ihtiyaçlarınızı karşılayarak zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayan yakın ve güvenilir çözüm ortağınız olduk.

BSA GRUP ailesi olarak, profesyonel, disiplinli ve kaliteyi ön planda tutan bir ekibiz.  Sahip olduğumuz bilgi birikimine rağmen sürekli alınan performans geliştirici eğitimler ile amatör ruhumuzu kaybetmeden gelişim yolculuğumuz devam ediyor.

BSA GRUP adına özverileriyle bugün bulunduğumuz noktaya birlikte yürüdüğümüz çalışma arkadaşlarımıza ve çözüm ortaklığını yürüttüğümüz tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz. Bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de kaliteden ödün vermeden profesyonel hizmetlerimize devam edeceğiz.

Kalite asla tesadüf değildir…

 

Saygılarımla,

Süleyman ERTORUN

Genel Müdür

 

İletişim Formu

İhtiyaçlarınızı belirlemenizde size yardımcı olabiliriz.

7/24 Destek

BSA GRUP eğitimli personel ve geniş makine parkuru ile hizmetinizdedir.

© 2016 Bsa Grup Temizlik Hizmetleri